Series
Ratings
24
Years and YearsRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5