Movies
Ratings
87
Perfect NumberRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 1.0
RedRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5