Movies
Ratings
334
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 0.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Loving AdultsRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
MirageRated ★ 4.0
OldRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 0.5
Escape RoomRated ★ 2.5
The Hidden FaceRated ★ 1.5
SoulRated ★ 5.0