Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0