Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0- You grown-Wups don't knowRated ★ 3.5
- 공룡 先生: Dinosaur TeacherRated ★ 4.5
- Springtime of Mimi and Cheol-suRated ★ 4.0
- TicketRated ★ 3.5
Lee Jang-Ho's Baseball TeamRated ★ 5.0- Dol-Ai 4: DunebuggyRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Inventing the AbbottsRated ★ 3.5
Poison IvyRated ★ 3.5
The Fun, the Luck & the TycoonRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Adrenaline DriveRated ★ 4.0
69Rated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.0