Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0