Titles you rated
BabelRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 2.5
The Deer HunterRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Last Tango in ParisRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.0