Movies
Ratings
474
The DuchessRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
HellcatsRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 1.5
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5