Titles you rated
The Sweet Sex and LoveRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Summer TimeRated ★ 3.0
Crazy WaitingRated ★ 3.0
Love Me NotRated ★ 2.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.0
Wanee & JunahRated ★ 3.0
Five Senses of ErosRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 2.5
The ESP CoupleRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0