Movies
Ratings
243
Begin AgainRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0