Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5