Titles you rated
My DaemonRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.5