Series
Ratings
24
School 2013Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0