Movies
Ratings
416
TrainspottingRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0