Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0