Series
Ratings
53
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
OverlordRated ★ 1.0
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 0.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 1.0
My Little Television V2Rated ★ 1.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 1.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
My Little TelevisionRated ★ 1.0
OverlordRated ★ 0.5
OverlordRated ★ 1.0
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 1.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.0
Sword Art Online IIRated ★ 1.0