Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Water DivinerRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Dynamite FamilyRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0