Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Streets of FireRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Europa ReportRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0