Titles you rated
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0