Series
Ratings
76
Testimony of NRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 2.0
JinRated ★ 2.0
Buzzer BeatRated ★ 2.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Moon LoversRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
- Stand up!!Rated ★ 2.5
- CONTROL 범죄 심리 조사Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 3.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 1.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 2.0- Honey and CloverRated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0