Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Dark WatersRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 2.5
No TomorrowRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The WaveRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0