Movies
Ratings
259
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0