Movies
Ratings
294
DrumlineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0