Movies
Ratings
317
AssassinationRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
G.I. JaneRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
ChawRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.5
CarsRated ★ 0.5
GodzillaRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5