Titles you rated
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5