Series
Ratings
38
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0