Movies
Ratings
102
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5