Movies
Ratings
132
Don JonRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Taking WoodstockRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 2.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.5
Beware the GonzoRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.0