Movies
Ratings
585
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 1.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 1.5
AnnihilationRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.5
Happy Death Day 2URated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.5