Movies
Ratings
19
UpRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5