Series
Ratings
40
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 1.0
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.0