Movies
Ratings
543
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5