Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5