Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0