Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0