Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 2.0
Lily FeverRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0