Movies
Ratings
33
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 0.5