Movies
Ratings
220
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0