Titles you rated
Choco BankRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
GleeRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
Shining RomanceRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 1.0
The FlashRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 0.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0