Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0