Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The MagicianRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0