Titles you rated
MinariRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
21Rated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 1.5