Titles you rated
DexterRated ★ 2.0- DexterRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5