Movies
Ratings
1124
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
3670Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 2.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
ContagionRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
Smile 2Rated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5