Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
KPoppedRated ★ 1.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Love, VictorRated ★ 3.0
Love, VictorRated ★ 1.0
SmileyRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0