Movies
Ratings
109
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0