Titles you rated
- Cold CaseRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Devious MaidsRated ★ 4.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0