Series
Ratings
136
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.5
The Devil's JusticeRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
Room No. 9Rated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0