Titles you rated
She's the ManRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5