Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5
WombRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 1.0
Bank of DaveRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5